Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter - afbeelding 1
Aquatlantis

Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter

  • Materiaal: Plastic
  • Product hoogte: 10.6 cm
  • Product lengte: 5.1 cm
  • Product breedte: 4.1 cm

Prijs bij bol

€ 22,99

laagst gemeten € 21,99 op 14 jun 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Woensdag in huis

Aanbieders van Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadWoensdag in huis€ 22,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:00

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:00. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 1 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter
MateriaalPlastic
Product hoogte10.6 cm
Product lengte5.1 cm
Product breedte4.1 cm
Aantal liter per uur270 l/h
Geschikt voor aquarium grootte50 l
Alle specificaties(9)
Algemeen
Algemeen
EAN5607329214160
Type filterBinnenfilter
Fabrikant NaamSmulders Wholesale

Prijsverloop

Wat Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 22,99€ 24,00€ 23,494
hele meetperiode (132 dagen)€ 21,99€ 24,00€ 22,2033

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€22€23€23€2414 jun24 jun4 jul21 aug
€21,99 laagste€24,00 hoogste€22,99 nu33 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €22,99 zit rond het gemiddelde (€22,20) van de afgelopen 68 dagen. De prijs schommelde tussen €21,99 en €24.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 33 meetpunten over de afgelopen 68 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€21,99–€24
33 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 21 augustus 2026
Catalogusgroep
4185
Huisdieren: 4185 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd

Minpunten

  • Compact formaat kan minder krachtig zijn
Lees de hele productanalyse

Over de Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter

De Aquatlantis Bio Filter 200 is een compact en efficiënt aquariumfilter, ideaal voor aquaria tot 50 liter. Met zijn veelzijdige functies en duurzame ontwerp biedt het de perfecte oplossing voor optimale waterkwaliteit en filtratie.

Belangrijkste Kenmerken
  • Regelbare uitstroom: Tot 270 liter per uur, waardoor u de doorstroming kunt afstemmen op de behoeften van uw aquarium.
  • Modulair systeem: Extra cartridges kunnen worden toegevoegd voor een op maat gemaakte filtratie. (Let op: extra cartridges kunnen de doorstroming verminderen.)
  • Vulbare cartridges: Vul de cartridges met filtermedia naar keuze voor een optimale afstemming op uw aquarium.
  • Duurzaam en energiezuinig: Met een stroomverbruik van slechts 3,8 Watt is dit filter een energiezuinige keuze voor de lange termijn.
  • Stille werking: Minimale geluidsproductie zorgt voor een stille en rustige aquariumomgeving.
  • Garantie: 3 jaar garantie voor langdurig plezier en betrouwbaarheid.
Extra Voordelen
  • Geschikt voor kleine aquaria: Perfect voor aquaria met een inhoud tot 50 liter.
  • App-integratie: Gebruik de Aquatlantis app (Ori) om bij te houden wanneer het filtermedium vervangen moet worden en ontvang meldingen wanneer het tijd is om dit opnieuw te doen.
  • Inclusief toebehoren: Wordt geleverd met 1x grof sponsje 10ppi small, 1x pure water small, flow regulator en een luchtsetje voor automatische luchtaanzuiging.
Specificaties
  • Maximale aquariumgrootte: Tot 50 liter
  • Uitstroomsnelheid: Tot 270 liter per uur
  • Stroomverbruik: 3,8 Watt
  • Afmetingen: 4,1 x 5,1 x 10,6 cm
  • Inclusief cartridges: 1 open cartridge met aanzuiggaten en 1 gesloten cartridge inclusief filtermedium

Kies voor de Aquatlantis Bio Filter 200 voor een effectief en betrouwbaar filter dat zorgt voor kristalhelder water en een gezonde leefomgeving voor uw aquariumvissen.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Aquatlantis Bio Filter 200 - Compact Aquarium Filter - Regelbare Uitstroom - Voor Aquaria tot 50 Liter?

De prijsmonitor bevat 33 meetpunten van 14 juni 2026 tot 21 augustus 2026. Daarin lag de prijs tussen €21,99 en €24.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Huisdieren

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN5607329214160
CategorieHuisdieren
€ 22,99

bij bol

Naar bol