Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart - afbeelding 1
Dell

Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart

  • Materiaal: PVC
  • Product hoogte: 23.00 cm
  • Product lengte: 12.50 cm
  • Product breedte: 7.00 cm

Prijs bij bol

€ 25,80€ 32,00-19%

laagst gemeten € 25,80 op 14 jun 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 25,80Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 07:57

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 07:57. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 11 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart
MateriaalPVC
Product hoogte23.00 cm
Product lengte12.50 cm
Product breedte7.00 cm
Product gewicht0.583 kg
Aantal liter per uur240 l/h
Alle specificaties(10)
Algemeen
Algemeen
EAN4047059459317
Type filterBinnenfilter
Fabrikant NaamLaroy Group NV
Geschikt voor aquarium grootte160 l

Prijsverloop

Wat Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 25,80€ 30,99€ 27,7911
hele meetperiode (133 dagen)€ 25,80€ 30,99€ 26,3639

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€25€27€29€3214 jun26 jun8 jul8 okt
€25,80 laagste€30,99 hoogste€25,80 nu39 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €25,80 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 4 maanden zag (€25,80 op 14 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 39 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€25,80–€30,99
39 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 8 oktober 2026
Catalogusgroep
4185
Huisdieren: 4185 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart

filter af-400 12,5x7x23cm zwart

krachtige interne filter voor aquaria. Meerdere varianten voor aquaria tot 160l. Gebruik: regel de uitstroomrichting aan de hand van de draaibare uitstroombuis. Indien u het water van extra zuurstof wilt voorzien, breng dan de bijgevoegde luchtslang aan. Verwijder eerst de rubberen dop bovenaan het filter.het debiet van het filter kan u regelen aan de hand van de schuifknop.

filter af-400 12,5x7x23cm noir

filtre intérieur puissant, disponible en plusieurs formats pour les aquariums jusqu`à 160l. Utilisation: ajustez la direction du courant à l?aide du rejet rotatif. Pour enrichir l?eau d?oxygène, utilisez le tuyeau fourni. Enlevez d?abord le bouchon sur la

filter af-400 12,5x7x23cm schwarz

leistungsstarker innenfilter für aquarien, mehrere ausführungen für aquarien bis 160l. Bedienung: stellen sie die ausströmrichtung mit hilfe des drehbaren auslaufrohrs ein.verwenden sie den beiliegenden luftschlauch fu?r zusätzlichen sauerstoff. Entfernen

1 verkoopseenheid bevat 1 stuk(s)/set(s)

1 unité de vente contient 1 piece(s)/set(s)

1 verkoopseenheid bevat 1 stuk(s)/set(s)
1 unité de vente contient 1 piece(s)/set(s)

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Aqua Della AF-400 Binnenfilter - Aquariumfilter tot 160 Liter - Regelbaar Debiet - 240 L/u - 12,5x7x23cm - Zwart?

De prijsmonitor bevat 39 meetpunten van 14 juni 2026 tot 8 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €25,80 en €30,99.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Huisdieren

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN4047059459317
MerkDell
CategorieHuisdieren
€ 25,80

bij bol

Naar bol