ACT Connectivity Draadloze Ergonomische Muis - afbeelding 1
ACT Connectivity

ACT Connectivity Draadloze Ergonomische Muis

  • Compatibiliteit: Windows, Mac, Linux
  • Gewicht: Licht en draagbaar
  • Bereik: Tot 10 meter
  • Aantal knoppen: 6 programmeerbare knoppen

Past bij jou als Kantoormedewerkers, grafisch ontwerpers en thuiswerkers met RSI-risico of budget-bewuste gebruikers die comfort willen zonder grote uitgaven.

Minder geschikt als Intensieve gamers die hoge DPI, voor gaming geschikte reactiesnelheid en RGB-verlichting nodig hebben.

Beste gemeten prijs

€ 16,95

laagst gemeten € 14,46 op 9 sep 2026

Naar Megekko

Verkocht door Megekko · levertijd: zie winkel

Aanbieders van ACT Connectivity Draadloze Ergonomische Muis
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
MegekkoOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 16,95Naar Megekko
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 16,99Bekijk bij Alternate

Vergelijk 2 aanbieders: Megekko, Alternate.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:35

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Kantoormensen en thuiswerkers met polsvermoeidheid of RSI-risico. Ideaal voor grafisch ontwerpers en contentmakers die budget-vriendelijk willen blijven.
Bekijk bij Megekko
Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:35. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van ACT Connectivity Draadloze Ergonomische Muis
CompatibiliteitWindows, Mac, Linux
TypeDraadloze ergonomische muis
GewichtLicht en draagbaar
BereikTot 10 meter
ConnectieDraadloos 2.4 GHz USB-ontvanger
Aantal knoppen6 programmeerbare knoppen
Alle specificaties(12)
Algemeen
Algemeen
MerkACT Connectivity
ModelAC5101
BatterijenAA-batterijen
Precisie (DPI)1600 DPI
Ergonomisch ontwerpJa, gecontoureerd voor pols- en handondersteuning
ProgrammeersoftwareInbegrepen

Prijsverloop

Wat ACT Connectivity Draadloze Ergonomische Muis kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 14,46€ 16,99€ 15,8132
hele meetperiode (135 dagen)€ 14,46€ 19,70€ 16,5473

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€14€16€18€2011 jun5 jul18 aug18 okt
€14,46 laagste€19,70 hoogste€16,95 nu73 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €16,95 ligt de prijs 17% boven het laagste punt (€14,46 op 9 september 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 31× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 73 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€14,46–€19,70
73 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 18 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

Opvallend is de combinatie van functionaliteit en prijs. Dit is geen premium-muis met fancy features, maar het ergonomische ontwerp voelt solide en het comfort is echt voelbaar na enkele uren werken. Enig puntje: batterijduur zou beter gecommuniceerd moeten worden.

Minder geschikt als

Zoek een gaming-muis.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Echt ergonomisch ontwerp dat polsbescherming biedt
  • 1600 DPI voldoende voor kantoor- en designwerk
  • Zes programmeerbare knoppen voor snellere workflows
  • Draadloos. Geen kabels op je bureau
  • Onslaan voordelig, veel beter dan vergelijkbare modellen

Minpunten

  • Geen geavanceerde gaming-features (DPI-switch, RGB-verlichting)
  • Design is functioneel, niet premium-ästhetisch
  • Batterijduur niet officieel gespecificeerd door fabrikant

Samenvatting van de productanalyse

Ergonomisch design, 1600 DPI en zes knoppen zijn standaard. Voor kantoorwerk en licht creatief werk meer dan voldoende, hoewel gamers hier voorbij gaan.

Lees de hele productanalyse

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

Ben je dagelijks achter je bureau bezig en voel je je pols regelmatig vermoeid? De ACT Connectivity AC5101 is jouw antwoord: een draadloze ergonomische muis die speciaal is ontworpen om je hand, pols en onderarm in een natuurlijke houding te houden.

Wat maakt dit product bijzonder?

Het ergonomische ontwerp is de sterkte van deze muis. In plaats van plat te liggen, ondersteunt deze muis je hand zo dat je pols minder belast wordt. Met 1600 DPI heb je voldoende precisie voor kantoorwerk en grafisch design, en de zes programmeerbare knoppen geven je sneltoetsen zonder extra handgrepen. Draadloos betekent ook minder kabelzooi op je bureau.

Voor wie is dit geschikt?

Perfect voor kantoormensen, grafisch ontwerpers en iedereen die veel tijd achter een computer doorbrengt. Ben je gevoelig voor RSI-klachten of wil je die voorkomen? Dit is een slimme, goedkope investering. Zelfs thuiswerkers die hun werkstation willen upgraden, vinden hier een sterke deal zonder budget-pijn.

Eindoordeel

Koop deze muis als je veel achter je bureau zit en polsklachten wilt voorkomen. Alleen als je intensief gamer bent, bespaar je beter op een gaming-specific model met hogere DPI.

Veelgestelde vragen (6)

Helpt deze ergonomische muis echt tegen polspijn?

Ja, het gecontoureerde ontwerp ondersteunt je pols en hand in een natuurlijke houding, wat veel druk vermindert. Veel gebruikers merken duidelijk verschil in comfort na enkele dagen.

Hoe lang gaat een batterij mee?

De exacte batterijduur is niet gespecificeerd, maar draadloze kantoor-muizen van dit type houden doorgaans 2-3 maanden mee op één setje AA-batterijen.

Is 1600 DPI genoeg voor design-werk?

Volledig voldoende. 1600 DPI is standaard voor kantoor- en design-taken. Je merkt een verschil pas bij high-end gaming of professioneel photo-editing.

Werkt deze muis op Mac en Linux?

Ja, draadloze muizen met standaard USB-ontvanger werken op alle grote besturingssystemen, inclusief macOS en Linux.

Kan ik de zes knoppen programmeren?

Ja, via de meegeleverde software kun je de knoppen aanpassen naar je voorkeur. Dit is handig voor browsernavigatie of shortcuts naar veelgebruikte functies.

Hoe bewoog de prijs van de ACT Connectivity Draadloze Ergonomische Muis?

De prijsmonitor bevat 73 meetpunten van 11 juni 2026 tot 18 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €14,46 en €19,70.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Kantoor & Bureau

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN8716065529937
€ 16,95

bij Megekko

Naar Megekko