3-Delige Accessoireset voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8L Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL - afbeelding 1
KitchenAid

3-Delige Accessoireset voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8L Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL

4,6 van 519 bol.com-klantbeoordelingen, opgehaald op 28 augustus 2026

  • Materiaal: Aluminium
  • Product hoogte: 11.80 cm
  • Product lengte: 21.70 cm
  • Product breedte: 14.30 cm

Prijs bij bol

€ 32,99

laagst gemeten € 32,99 op 5 jul 2026

Naar bol

Laagste prijs ooit

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van 3-Delige Accessoireset voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8L Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 32,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 22 oktober om 19:46

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 22 oktober 2026 om 19:46. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Klantscore: 4,6 van 5 uit 19 bol.com-klantbeoordelingen, opgehaald op 28 augustus 2026. Dit is geen eigen testcijfer.

Zo controleren we productdata

Laatst bijgewerkt 27 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van 3-Delige Accessoireset voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8L Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL
MateriaalAluminium
Geschikt voorVoor KitchenAid 4,5–5 Quart Tilt-Head Stand Mixers
KleurAluminium 3-Delige Accessoireset
Product hoogte11.80 cm
Product lengte21.70 cm
Product breedte14.30 cm
Alle specificaties(14)
Algemeen
Algemeen
EAN8720011046386
ModelK45
BPA-vrijNee
Fabrikant NaamKitchenAid Europa Inc.
Vaatwasser veiligJa
Type mixer accessoiresKloppers en gardes, Kneedhaak, Menghaak
MPN (Manufacturer Part Number)K45
Garantie en service
Garantie en service
eWasteNee

Prijsverloop

Wat 3-Delige Accessoireset voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8L Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (110 dagen)€ 32,99€ 32,99€ 32,997

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€33€33€33€335 jul7 jul9 jul11 jul
€32,99 laagste€32,99 hoogste€32,99 nu7 metingen • laatste 180 dagen

Beoordelingen

4,6/519 beoordelingen

  • 5 sterren15
  • 4 sterren1
  • 3 sterren2
  • 2 sterren1
  • 1 ster0

Gebaseerd op 19 beoordelingen via bol.com, opgehaald op 28 augustus 2026. bol is eigenaar van deze reviewdata.

Lees de hele beoordeling

Over de 3-Delige Accessoireset voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8L Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL

Compatibiliteit

Deze aluminium 6-draads garde, platte mixer en deeghaak vervangingen (5KSM5TH3PSS) zijn geschikt voor KitchenAid 4.3, 4.7/4.8 liter kantelkop standmixers uit de artisan- en classic-series en past op de volgende modellen: K45, KSM15, KSM110, KSM103, KSM75, KN15, KSM90 etc. Het is niet geschikt voor kom-lift standmixers.

Lichtgewicht Aluminium Constructie

Deze vervangende onderdelen, gemaakt van duurzaam aluminium, bieden betrouwbare prestaties en zorgen voor snel opkloppen. Het is een lichtgewicht alternatief dat ideaal is voor dagelijks gebruik in de keuken.

De garde is ideaal voor het opkloppen van eiwitten, room, beslag en meer, waardoor het geschikt is voor taarten, mayonaise, soufflés en meringues. De platte mixer combineert ingrediënten op een efficiënte manier, waardoor het een essentieel hulpmiddel is voor het bereiden van deeg, beslag en meer. En de deeghaak is ideaal voor het kneden van brood, pizzadeeg en meer, waardoor hij geschikt is voor een verscheidenheid aan bakwaren.

Snelle en Eenvoudige Installatie

De garde is eenvoudig te bevestigen en te verwijderen met een simpele draai. Geschikt voor KitchenAid standmixers met kantelbare kop voor een probleemloze werking en naadloze overgangen tussen verschillende mixtaken.

Voor de beste resultaten raden we aan de aluminium vervangstukken met de hand te wassen, zodat deze langer meegaat. Vermijd het gebruik van de vaatwasser om verkleuring te voorkomen en het hulpstuk in topconditie te houden voor toekomstig gebruik.

Productinformatie

EAN8720011046386
€ 32,99

bij bol

Naar bol